Dermastar


+90 (212) 872 55 80
+90 (531) 585 45 97 (WhatsApp)

» HİZMETLERİMİZ

  MEDİKAL CİLT BAKIMI

  Medikal Cilt Bakımında Bahar Fırsat!

  Kış aylarında soğuk sıcak hava değişimlerinden  dolayı cildiniz nem kaybeder ,  yoğun besleyici ve onarıcı uygulamalara ihtiyaç duyar.Bu sorunlarınızı ortadan kaldırabilir,cildinizi yaklaşan yaz ayları için hazırlayabilirsiniz.Akne izlerini giderebilir,yağlanmayı azaltıp kontrol altına alabilirsiniz.Profesyönel yardım için bize güvenebilir bilgi alabilirsiniz .

  90 dakika süren bakım sayesinde cilt temizlenir, beslenir, nemlenir, masaj ile bakım bitirilir.

  Akne bakımları özel medikal  ürünler ile  yapılır .Seans aralıkları 15 gündür,süre 15-20 dkk .

  Cilt yapınıza uygun ürünler bu bakımın size özel olmasını sağlar.

  Bakım  Baharı  

  kampanyası : 6 seans medikal akne bakımı -750 TL+1 klasik bakım hediye

   

   

   

   

  Dermokozmetik ürünlerle yapılan cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya yönelik işlemler medikal cilt bakımıdenir.

  Estetik ve sağlık açısından cildimizin temizliği ve bakımına özen göstermemiz yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklıklar ve lekelenmeler gibi problemlerin önlenmesi bakımından medikal cilt bakımı çok faydalıdır. Serbest radikaller, UV ışınları,makyaj ,sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur. En önemli sağlık göstergelerindendir biri cildimizin canlılığı,parlaklığı ve diriliğidir.Dolayısıyla 20 li yaşlardan itibaren her kişinin temizlik,bakım ve koruma amaçlı olarak ayda 1 kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Çilt yaşı her zaman esas yaşımızla doğru orantılı olmayabilir. Cilt bakımı yaklaşık 90 dk sürer ve bu süre içinde sırası ile süt ve tonik ile temizleme,peeling,ozon artı buhar,serum ve ampul emilimi yüz masajı,maske,yüksek frekans ve kremleme işlemleri uygulanır.Bu uygulamalar ile cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır,kan dolaşımı hızlandırılr nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar. Ciıt bakımı yaparken yaşa ve cilde göre doğru ürün kullanılması gerekir.Bu yüzden sivilce,akne,leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale uygulanmadan ve kimyasal peeling işlemi yapılmadan,deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

  SİTEMİZDE BULUNAN MAKALELER BİLGİ AMAÇLIDIR