Dermastar


+90 (212) 872 55 80
+90 (531) 585 45 97 (WhatsApp)

» HİZMETLERİMİZ

  anti aging uıygulaması

     Tri-M Motorlu Mezoterapi ve rooler uygulaması

  Cilt yenileme, kök hücre tedavisinde ilaçların nüfuz etmesi için mikro kanallar oluşturur.
  TRI-M mikro iğne presleme tipi bir makine olup,  otomatik olarak derinlik ve hız kontrolü fonksiyonuna sahipdir.İğneler  nano teknoloji ile gümüşten üretilmiştir ve kendi kendine temizleme özelliğine sahiptir. TRI-M titreşim özelliği ile tedavinin daha etkili olmasını sağlar.
   
  Çalışma Prensibi
   
  Tri-M titreşim mekanizması güçlü elektrik vibrasyonu ve elastin ve kollajeni cilde zarar vermeden, doğal olarak canlandırabilme yeteneği ile devrim niteliğinde bir cihazdır.
  Tri-M ürün emilimini arttırarak tedavi esnasında ağrı ve rahatsızlık hissini azaltır. Mikro iğne terapisi, lazer peeling, kimyasal peeling, IPL ve fraxel gibi tedavilerden çok daha etkilidir.
   
  anti aging uygulaması derma starAvantajları
   
  Elektronik tuş ve ayar düğmesi ile kolay derinlik ve hız kontrolü.
  Şık ve taşınabilir tasarım
  Sterilize iğne kartuşu ile maksimum güvenlik
  Solusyonun nüfuz edilmesini 1000 kata kadar arttırma
  Daha az acı ve rahatsızlık hissi
  Olumsuz yan etkisiz
  Pahalı kozmetik lazer tedavilerine göre uygun maliyet
   
  Roller Uygulaması
   
  Roller Uygulaması Nedir ?
   
  Cilt sağlığı ve gençleştirmesinde en etkili cevaplardan birini artık adını aldığı roller uygulamasında bulabilirsiniz. Yapılan uygulamalar kan dolaşımını arttırmakta ve cildin kendi onarım mekanizmasını harekete geçirerek daha çabuk yenilenmesini sağlamaktadır. 
   
  Roller Uygulaması Nasıl Yapılır ?
   
  Roller Uygulaması  küçük bir silindir üzerine dizilen ince iğneler sayesinde ciltte mikro kanallar açarak tedavi edici ürünlerin emiliminisağlamak. Bu iğneli cihazı hangi bölgede sorun varsa o kısma uygulayarak tedavi edilmeye başlanır ve böylelikle cildin kendi onarım mekanizması harekete geçer.
   
  Roller Uygulaması Süreçleri Nelerdir ?
   
  Süreçleri için öncelikle cildiniz analiz edilir ve eğer uygunsanız uygulamaya başlanır. Yaklaşık bir saat süren bu uygulama. Seanslar kişiye özeldir  sonuçlara göre seans aralıkları ve sayıları artabilir.
  Anti-aging amaçlı-4 haftada bir ortalam 6 seans önerilir.
  Akne izleri -6 haftada bir ortalama 6-10 seans
  Güneş Lekeleri -6 haftada bir ortalama 6 seans 
  Sizlerde hem bakımlı hem de daha genç olmak istiyorsanız bu zahmetsiz ve kolayca uygulanan yöntemi tercih edebilirsiniz.