Hollywood Bakımı– Cilt Bakımı

Hollywood Bakımı
Hydra temizleme özelliği cilt yüzeyinden geçirilen yüksek hızlı solüsyonların çözme gücüyle cilt üzerindeki ölü doku ve impüriteleri söker alır. Ciltte oluşan siyah noktaların acısız bir şekilde solüsyonlar tarafından enzimatik olarak çözünerek ve oluşturulan vakum negatif basıncı ile çıkartılması işlemidir.
 

Hollywood Bakımı Kimler için Önerilebilir;

Cildin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler,  kırışıklıklarından şikayet edenler ve cildinda aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hollywood Bakımı mükemmel bir seçenek. Her yaşa uygulanabilir, özellikle 30 yaş ve üzerine cildi geleceğe hazırlamak için Hollywood Bakımı yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

Hollywood Bakımı Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Özel bir teknik kullanan bu bakım cildi beslerken aynı anda cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan özel başlıklarından çıkan basınç zengin içerikli serum ve vakumla arındırıyor. Lazer cilt yenileme yöntemlerinin aksine cilde zarar vermeden cildi iyileştiren yöntem, uygulamadan hemen sonra ışıldayan aydınlanmış bir cilt sağlıyor. Uygulama sonrasında istediğiniz davet veya aktiviteye hemen katılabilirsiniz.

 
Hollywood Bakımı Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?
 
En hassas ciltlerde dahi güvenle uygulamayabildiğimiz Hollywood Bakımı yöntemi, ince kırışıklıklar, güneş lekeleri, aşırı yağlanma , aktif akne tedavilerinde etkin olarak kullanılmakta. Özellikle genç cilt problemleri ve siyah nokta temizliğinde acısız oluşu ve etkinliğiyle bizi ve hastalarımızı memnun ediyor. Diğer uygulamalarımız ile de birleştirdiğimiz de sonuçlarımızı daha da iyiye taşıyor.

Hollywood Bakımı Tüm Cilt Tipleri İçin

MÜKEMMEL SONUÇ…
 
  • Ölü hücreleri temizler,
  • Siyah noktaları yok eder,
  • Gözenekleri temizler,
  • Cilt yenileme,
  • Akne (Sivilce) izlerini yok edilmesi.
  • Yüz germe,
  • Cilt sıkılığı ve problemli ciltlerin bakım işlemlerinde kombine edilen sistemdir.

İletişime Geçin...