Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Estetik açıdan son derece güzel ve anlamlı bakışlara kavuşmak isteyenler için, güzellik merkezimizde kaşın doğal yapısını bozmadan yüz anatomisine en uygun şekil verilir. Profesyonel Kaş Alımı, Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sinirli ve üzgün gösterir. Tabii ki uzman bir estetisyen tarafında termonolojiye uygun olarak kaşa şekil verildiğinde kişinin bakışları daha belirgin daha mutlu ve kendine daha güvenen bir ifade ortaya çıkıyor.

Kaş deyip geçmeyin, kaşlar kadın güzelliğinde gözlerden sonra 2. plandadır. Şairler özellikle Divan edebiyatında sevgilinin en çok kaşları üzerinde durmuşlar, kaşları bir yaya kirpikleri ise oka benzetmişlerdir. Sevgilinin kaşlarını çatması yayın çatılması, okun bağra saplanması ise kirpiklerin etkileyiciliğini simgeler. Uygulama sonrası şişme ve kızarıklık gibi reaksiyonlar görülebilir, ayrıca buz krem gibi uygulamalar yapılmamalıdır. Uygulama yapılan bölgeye ilk 3-5 gün su değmemelidir. 5-10 gün arası oluşan kabuklanma asla soyulmamalı ve hiçbir şekilde krem uygulanmamalıdır. İyileşme süreci kişiden kişiye değişir.

Bir ay içinde deniz, havuz, solaryum, sauna, hamam gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır. . İşlem sonrası günlük hayatınıza ara vermeden kullanabileceğiniz bir uygulama olup,7-10 gün sonra doğal görünüme ulaşılır. . Rötuş 28 günü tamamladıktan sonra kişinin yaş durumuna göre 2 aya kadar uzatılır.

Kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdiyseniz bu işlemlerin bir sanat olduğunu ve ucuzu olmayacağını bilmenizde fayda var. Uzmanın tecrübesi ve kullanılan malzemeler son derece önemli olmakla birlikte kişinin uzun süreli pişmanlığına veya memnuniyetine neden olur. Uygulama yaptırmadan önce çok iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye eder sağlıklı güzellikler dileriz. Biz Dermastar ailesi olarak bu konuda da son teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek deneyimli uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.