Peeling, cildin farklı meyve asidleri ile soyma işlemin adıdır. Canlandırmak amacı ile uygulanan bu işlemin temel prensibi ölü derinin yerine daha taze bir cilt oluşmasına zemin hazırlayarak cildi gençleştirmek.Bu tedavide deriye yüzeysel tabakaların soyulmasına neden olan meyve asit uygulanır.Glikolik asit kullanılan en yaygın peeling türüdür.Bu mikropeeling uygulamasında hafif pullanma şeklinde kontrollü soyulan cilt canlanır ve yenilenir.

Peeling uygulaması aktif aknede iyileşmeye ve akne izlerinde düzelmeye yardımcı olur.Güneş,yanık ve çevresel faktörlerin deride oluşturduğu kırışıklıklar,güneşe ve yaşa bağlı lekeler,karaciğer lekeleri,melazma denilen hormonal veya gebelik lekeleri peeling ile ileştirilir .Soyulma işleminden sonra deri daha homojen ,düzgün ,parlak ve temiz görünüme kavuşur. Derin çukurlarda bir dereceye kadar iyileşme gösterirken küçük izlerde ve çizgilerde sonuç yüz güldürücü olmakta. 

Cildin derin temizlenmesine ve güneşin sebep olduğu hasarlı cilt tabakasını uzaklaştıran bu bakım tüm cilt tipleri ve yaş grupları için klinik olarak onylanmıştır.

SnowCell cildinizin daha parlak ve güçlü nemlendirici özelliği ile sıkılaştırıcı etki yaratır.

1 Uygulama 3 muhteşem sonuç;

  • Cilt lekelerin tedavisi
  • Cildin nem oranı’nın  artması
  • Anti-aging
  • Tedavi roller veya Tri-m ile uygulandığında sonuç hızlanır, etki artar.
  • Tedavi programı:haftada bir 6-8 seans
  • Leke tedavisinde hızlı sonuç ve her mevsim uygulama imkanı sunması cildin her mevsim koruma altına alınması demektir.

İletişime Geçin...